Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    ja bede sprzedawac mojego tako jumpera jakby ktoras byla zainteresowana ;) wozek nie był długo uzywany ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeOct 26th 2009
     permalink
    a ja powracam do tematów szybkich wyskoków na miasto.
    Chusta i puchowe kurtki to nie jest dobre zestawienie i potrzebuję czegoś małego ( żeby zmieściło się na tylne siedzenie auta, bo nie mam bagażnika), lekkiego i poręcznego. Krótko mówiąc jakaś parasolka. Tylko czy w zimę zda mi egzamin....
    Polecicie jakiś wózeczek?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
  1.  permalink
    Katy wózków jest mase-podaj zakres cenowy to Ci zaraz sypniemy nazwami :P
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeOct 27th 2009
     permalink
    ciasteczko, jakiś tani poproszę :)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 27th 2009
     permalink
    Katy, ale tani to pojęcie względne :D
    Dla kogoś 3500 to tanio a dla kogoś tanio będzie 200,- :wink:
    Cały wątek jest o wózkach :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 27th 2009 zmieniony
     permalink
    ja kupiłam wózek TU NA BUBUMARKET
    QUNNY BUZZ 4 2009
  2.  permalink
    Katy musisz sobie sama postawic takie wymagania co do wózka-czy ma byc tani przede wszystkim czy moze lekk?
    Ja Ci powiem tak mi sie osobiscie podoba Coneco Solar ale jest drogi bo prawie 600 zł
    sama go nie kupiłąm i mam Espiro Magic ale na te Alex jest za mały
    zobacz sobie wózki Coneco sa w przystepnych cenach
    zobacz sobie na poczatku jest lista i nasze wózki
    podobaja mi sie wozki Espiro ale cenowo tez musisz koło 400 zł wzwyz liczyc.
    --
    •  
      CommentAuthorPoli
    • CommentTimeOct 28th 2009
     permalink
    W Espiro Szymona woziłam od pół roczku - jak zaczął siedziec już dobrze. Doktorka nie miała przeciwskazań do niego.
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeOct 30th 2009
     permalink
    wg waszych wskazówek najbardziej odpowiadałby mi ten
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 30th 2009
     permalink
    katy, jakoś mnie przerażają małe kółeczka
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 30th 2009
     permalink
    Jak do miasta i po równym jeździć, to może i ok, ale wszelkie kocie łby czy nierówna droga to będzie straszny wibrator. No i trzeba zapomnieć o przejeżdżaniu przez najmniejszy piasek i raczej też śnieg.
    --
  3.  permalink
    Katy wózek ten to zaden wibrator-jest super zamortyzowany o to sie nie martw
    koła sa małe i faktycznie po sniego bedzie ciezko jak ZRESZTA KAŻDA SPACERÓWKA-wiec to zaden argument dla mnie
    wózki te wystepuja takze czterokołowe z mozliwoscia blokady

    przejezdzanie przez piasek to zaden problem-nie jeżdze nim po piskownicy ale po błocie nawet daje rade

    ja jestem z niego zadowolona tylko czy wiesz ze podnózek sie w nim nie podnosi?? mi potrzebny nie jest bo Pit juz dawno nie spi na dworze
    --
    •  
      CommentAuthorPoli
    • CommentTimeOct 30th 2009
     permalink
    Katy ja mam ten wózek. Z perspektywy czasu wolałabym na czterech kółkach, bo ciężko mi się nim wjeżdżało na podjazdy na schodach, wysokie krawężniki. Pomimo, że wózek super lekki to ciągle jest to dla mnie problem. Do jazdy po mieście i na spacer jest super :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2009
     permalink
    ciasteczko1984: po sniego bedzie ciezko jak ZRESZTA KAŻDA SPACERÓWKA
    ej no nie do końca to tak.... Miałam różne wózki - z kółkami o średnicy hmm 10cm po takie 25cm i taki jest mój bebe dreams (to jest nowszy model bo mój ma juz 7 lat i wywoził 4 dzieci a ślady użytkowania niewielkie) -
    http://www.bangla.pl/foto/prod/0000/d/369_01_3474.jpg
    podobne ma inglesina
    http://photos04.allegroimg.pl/photos/400x300/793/93/47/793934798.
    i spokojnie zimę się nimi przejeździ z zaspami.
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeOct 30th 2009
     permalink
    :)
    ja mam jeszcze spacerówkę JEDO. Ten nowy potrzebny mi tylko na wypady w miasto. W JEDO jeździmy do lasu, po kocich łbach, kamieniach, po plaży itp.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
  4.  permalink
    no wiec Katy jak Ci sie podoba i na miasto to ja Ci polecam bo użytkuje ten wóżek wiec wiem co mówie
    --
    •  
      CommentAuthoragninga
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    fatalne wyniki testów wózków w tym roku: http://www.pro-test.pl/tests_article/50284,0/Test%C2%A0w%C3%B3zk%C3%B3w_Trucizna%C2%A0z%C2%A0w%C3%B3zka.html
    lub przez stronę http://www.pro-test.pl
    •  
      CommentAuthorMo
    • CommentTimeNov 6th 2009
     permalink
    świetny ten market internetowy! Wszystkie wozki duzo tansze...
    Rozumiem, ze nie sa wybrakowane, ze wszystko z nimi w porzadku ?
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeNov 6th 2009
     permalink
    Mo, możesz być spokojna, wszystko dobrze, porządnie zapakowane, przyszło zgodnie z planem. Myśmy prosili o wysyłke na zaplanowany termin i tak dotarło, nie musieliśmy robić żadnych przedpłat, przyszło za pobraniem.
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 7th 2009
     permalink
    Katy ja kupiłam wózek parasolkowy - ale jest do bani - plusem jego jedynie jest to że jest to wózek idealny na zakupy - tj szybko się składa i fajnie wchodzi do bagażnika - ale na jakieś dłuższe spacery z dzieckiem to masakra - koła nie wjeżdżają na krawężnik trudno się prowadzi np po trawie - reaguje na każdą dziure w chodniku. Dlatego też na spacery chodzę ze spacerówką od kompletu zakupionego wcześniej wózka - która ma duże pompowane koła i dziecko ma dużo miejsca.
    Aha i plusem jest, że dałam za ten francuski wózek około 280 zł - i na wypady samochodem do sklepu wystarczy
    --
  5.  permalink
    Aga no to wklep nam nazwe albo chociaz fote daj
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 7th 2009
     permalink
    wózek nazywa się Smart - poszukam foty to wkleje
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeNov 9th 2009
     permalink
    MM wczoraj złożył brykę, mnie sie podoba i lekko się prowadzi, oczywiście na razie po domu :))

    http://28dni.pl/pictures/355244.jpg http://28dni.pl/pictures/355239.jpg
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 9th 2009
     permalink
    No super tyle, że ja nie mam przekonania do 3 kółek :) ale podoba mi się bryka!!!
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeNov 9th 2009
     permalink
    przednie koło jest dokupione extra bo jest terenowe - pompowane
    w oryginale są dwa mniejsze w odstępie około 30 cm
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 10th 2009 zmieniony
     permalink
    Nie wiem czy czytałyście:

    Niebezpieczne wózki, dzieci straciły palce MCLAREN WYCOFUJE WADLIWE PRODUKTY
    Jedna z największych firm produkujących wózki dziecięce w USA wycofuje ze sprzedaży część swoich produktów. Spacerówki, zarówno pojedyncze jak i podwójne, są niebezpieczne dla dzieci. W kilkunastu przypadkach doprowadziły do utraty palców.
    Firma wycofuje z amerykańskiego rynku ponad milion wózków z wadą techniczną. To właśnie ona w 15 przypadkach doprowadziła do zmiażdżenia palców. U 12 dzieci obrażenia były na tyle poważne, że trzeba było im amputować palce. Jak informuje BBC firma zdecydowała się o wycofaniu wózków produkowanych w latach 1999 do 2009. Wśród niebezpiecznych są modele: Volo, Triumph, Quest Sport, Quest Mod, Techno XT, Techno XLR, Twin Triumph, Twin Techno oraz Easy Traveller.

    Groźne zawiasy

    Niebezpiecznym elementem, który doprowadził do wielu wypadków są zawiasy, przy rozkładaniu dziecko może włożyć w nie palce i doprowadzić do ich zmiażdżenia.

    Jak mówi Patty Davis, przedstawiciel amerykańskiej Komisji do Nadzorowania Bezpieczeństwa Produktów konsumenckich, firma Maclaren USA wyprodukowała specjalny zestaw naprawczy, który eliminuje niebezpieczeństwo. Na swojej oficjalnej stronie internetowej Maclaren USA apeluje do rodziców, by zaprzestać używania wózków i natychmiast skontaktować się z firmą, by jak najszybciej za darmo naprawić zakupiony produkt.
    http://m.onet.pl/_m/53784ebe600af1b59ddb756a0c1b139c,24,1.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 10th 2009
     permalink
    And link nie działa :|
  6.  permalink
    czytałam o tym
    a te maclareny takie drogie sa!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 10th 2009
     permalink
    Nie wiem czemu link nie działa :/ Skopiowałam cały artykuł więc "mała strata" http://www.tvn24.pl/-1,1628081,0,1,niebezpieczne-wozki--dzieci-stracily-palce,wiadomosc.html
    --
    •  
      CommentAuthoraniajaz
    • CommentTimeNov 11th 2009
     permalink
    wada mclarenów dotyczy tylko wózków wypuszczonych na rynek amerykański...zatem bez paniki :)
    (info: http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/8351424.stm http://recall.maclarenbaby.com/ http://www.newsinferno.com/archives/13826 )
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 11th 2009
     permalink
    Ania nie ma paniki, ale jak ktoś kupował używany albo za granicą to może lepiej niech wie o tym.
    --
    •  
      CommentAuthoraniajaz
    • CommentTimeNov 11th 2009
     permalink
    Jasne, wydało mi się tylko stosowne, aby dopełnić informację :) aby mamy posiadające tego wózkowego "mercedesa" nie zaczęły rwać włosów z głowy ;)

    Dziewczyny, a czy istnieje parasolka, tak do 250 zł, która sprawdzi się w wypadach sklepowych, tudzież spacerkach z chodzącym już maluchem sporadycznie wożącym doopkę w wózku?
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 12th 2009
     permalink
    Tutaj też wkleje tą liste
    Oto lista wózków, które były badane (wraz z oceną, którą uzyskały teście pod kątem obecności szkodliwych substancji):
    * Bugaboo Cameleon - ocena dostateczna
    * Teutonia Mistral S - dostateczna
    * Zekiwa AluCross - dostateczna
    * Hartan Topline S - dostateczna
    * ABC Design Turbo 6 S - niedostateczna
    * Brio Go - niedostateczna
    * Herlag Sportwagen Rimini - niedostateczna
    * Babywelt Pro 4 S - niedostateczna
    * Emmaljunga Nitro City - niedostateczna
    * Hauck Cicagho air - niedostateczna
    * I'coo Plasma Coco - niedostateczna
    * Maxi- Cosi Mura 4 - niedostateczna
    * Gesslein Future I loop5 - niedostateczna
    * Quinny Speddi SX - niedostateczna
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 12th 2009
     permalink
    szok z tymi wózkami...tyle kasy a tu proszę, a przecież powinni sprawdzac bezpieczenstwo pod każdym względem...a z toksycznymi substancjami no niestety,pozostaje wyprać tapicerkę jesli jest taka możliwosć i tyle...
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 12th 2009
     permalink
    Ba - ale ponoć w niektórych nie pomaga wypranie tapicerki, w porannych programach to mówili - chyba w pr2 TVP - najciekawsze jest to, że pokazywali tą listę wózków w małym okienku a nie podawali nazw. Dzisiaj był ten temat w Pytaniu na śniadanie więc jutro pewnie bedzie albo w Dzień dobry TVN lub w Kawie czy herbacie - bo tematy często się powtarzają
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    Sprzedaje moj wozek tako Jumper jakby ktoras chciala albo dla kogos ;) moja slubna sukienke tez chce opchnac ;) tu wiecej osob zaglada niz na bazarek wiec pisze tu :P
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 15th 2009
     permalink
    Czy któraś z Was może się wypowiedziec z doświadczenia lub spostrzeżeń sklepowych o wózeczku X lander XQ i XV?
    Będe sprzedawała swoją spaceróweczkę prawie nówkę Coneco Scoter Pierre Cardin i może ktoś by chciał Mutsy 4rider-gondolka+spacerówka w bardzo dobrym stanie,mało używana collage lime...
    --
  7.  permalink
    Jednak Ci sie nie sprawdził ten coneco???
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 16th 2009
     permalink
    Agness masz ochote na coś nowego?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 16th 2009
     permalink
    No właśnie Agness? :P
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 16th 2009
     permalink
    ja myslalam nad x-landerem xv bo tez mi sie podoba ale bardziej mnie ciagnie do xa i wlasnie dlatego sprzedaje wozeczek zeby se kupic :D no niech sie któraś skusi ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 16th 2009 zmieniony
     permalink
    no ten coneco niestety nie dla mnie, w sumie teraz to tylko na wypady sklepowe używamy...w kurtce to na ścisk,dość krótki jest i jednak nie taki szeroki,muszę zdejmować barierkę żeby wyciagnąć juniora....no nie sprawdził mi się....a Mutsy,szkoda mi go bo fajny i dobrze się jeżdzi dlatego pewnie na wymysłach się zakończy,przejeżdzę w gondoli a jakąś spcerówkę kupię fajną zeby na zmiane z Mutsy mieć...na lżejszymm stelażu...myślałam że teraz coś takiego kupię ale nic nie wpada mi w oko...a muszę dokupić do Mutsy tą deskorolka dla starszaka bo to pewnie będzie super rozwiazanie...
    a że kobieta w ciąży :bigsmile: wicie gniazda się załączyło to wymyślam :)))
    Możecie się wypowiedziec o spacerówce bebe confort Loola?
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 16th 2009 zmieniony
     permalink
    wiecie co;)) hehe a ja się cieszę, że trafiłam z wózkiem a właściwie z wózkami;))) z x-landera XA jestem niesamowicie zadowolona;))) chicco multiway też jest oki (osobiście za nim nie przepadam), ale zniosę go z 4 pietra, no i do sklepów jest oki, mała siedzi w nim wygodnie,ma miejsce-chociaż mała to ona napewno nie jest, raczej z tych duużych dzieci:)-fakt,że miejsca w bagażniku zajmuje więcej niż x-lander..

    szkoda że nie stworzyli takei wózka, który byłby i mały i wygodny i zajmował mało miejsca i wogóle spełniał każde oczekiwanie;)) ależ świat wózków byłby wtedy piękny:)heheh
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    ja tez mam multiwaya :D kupil go kacperkowi i bylam z niego zadodolona pozniej przez ostatnia zime przez te masakryczne sniegi i niedosniezone chodniki kołka mi sie troche rozjechały :P tzn troche lataja podczas jezdzenia ale pozatym wozek jest super :P teraz mam go dla mika ale juz odliczam czas do mojego x-landerka bo multiwaya nie da sie prowadzic jedna reka a za druga prowadzic kacperka :P zwlaszcza gdy wozek se sam skreca :D
    --
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeNov 17th 2009 zmieniony
     permalink
    dziewczyny, oa czy któraś z Was była/jest użytkowniczką Teutonii Mistral S? jesteśmy właśnie z mężem na etapie kupna pojazdu dla malucha i nie ukrywam, że sporo namieszała nam w głowach ww. lista przetestowanych wózków... ale z tego co widzę pod uwagę nie był np. brany Chicco, a widze, że cieszy się wśród forumowiczek sporą popularnościa... oszaleję... :)
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    Ja jak kupowałam chicco enjoy to wszyscy chwalili,a jak sprzedawałam to znalazły sie osoby co jednak narzekają...w sumie straszny to on nie był, ale mój synek jest dosć szeroki a niestety wózki lekkie parasolki są dosć wąskie i w zimowych strojach cieżko, zależy jeszcze od dziecka bo mój nie przepada za jazdą w wózku jak zaczał chodzić..nawet w sklepie-do marketu wózka nie bierzemy bo w koszyku jedzie a w galeriach częsć przesiedzi w wózku a cześć drepcze :)
    --
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeNov 17th 2009 zmieniony
     permalink
    mały tuptuś się Wam trafił :) co do wózka, to już sama nie wiem... na pewno nie mogę się zdecydować na "parasolkę", muszę mieć solidny wózek i najlepiej wielofunkcyjny, z możliwością rozłożenia na płasko siedzenia i powożenia nim przez pierwszych 6 miesięcy jak gondolką (z przenośnym wkładem gondolkowym)... bo w gondolkę nie za bardzo widzę sens inwestowania... chociażby właśnie ze względu na krótki okres jej użytkowania... no właśnie - warto dziewczyny inwestować w gondolkę??
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeNov 17th 2009 zmieniony
     permalink
    Moim zdaniem warto...spacerówka nigdy nie rozłoży Ci sie na 100%, co szczególnie ważne jest np. przy asymetrii...mój syn jutro kończy 7 miesięcy i nadal jeździ w gondoli...i jeszcze chwilę pojeździ...dopóki pewnie nie będzie siedział albo nie wyrośnie, nie chcę go przestawiać (zalecenia wszystkich rehabilitantów (Zawitkowski)) faktem jest, że mamy dużą gondolę...myśle, że spacerówka nie zabezpieczy tak przed chłodem...ale moze się mylę w tej kwestii...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    dlatego też myślałam o "wkładzie gondolkowym" na te pierwsze miesiące... spacerówka rozkłada się do kąta 160-170 st., więc przy zastosowaniu "wkładu", maleństwo nie odczuje różnicy (chyba że się mylę..?)
    co do ciepłoty - z pewnością będzie mu ciepło, jak w normalnej gondolce /zresztą tą kwestię reguluje się raczej ubiorem/, tylko że gondolka, to zawsze gondolka, jest trochę wyżej i więcej miejsca jest w środku dla dzidziusia... poza tym w gondolkach są chyba także pasy bezpieczeństwa (?), co by maluch nie fiknął z wózka jak już podrośnie i siadać zacznie, a w takim "wkładzie" nie ma... ale tak na dobrą sprawę podrastający i siadający maluch dosyć szybko przeprowadza sie do spacerówki...
    jedyne co mnie teraz zaczęło zastanawiać, to to co napisałaś o "zaleceniach wszystkich rehabilitantów"... hmmm..... to raczej jest jakiś argument...
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    są specjalne spacerówki przeznaczone dla noworodków ale to musisz poszukać..napewno nie będa to te co się niby rozkładają do lezącej pozycji bo to jednak nie to samo....musisz poszukać jeszcze troszkę czasu macie, ja wolę jednak gondole zwłaszcza na zimę,wydaje mi się ze też jest inna amortyzacja dziecko tak nie czuje dołków na wertepach,oczywiście można tak sobie gdybać jesli dziecko jest zdrowe...moze lekarz wskazać na gondolę i co wtedy?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.